4.7/5 - (25 امتیاز)

خرید ویلا و ملک، با توجه شرایط اقتصادی و  شیب تند تورم یک راه امن و مطمئن برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش سرمایه شماست.
امروزه بسیاری از شهروندان تمایل به خرید زمین و طراحی ویلا و ساخت آن دارند و بعد با صرف هزینه ی اندکی، یک ویلا لوکس را با تمام امکانات به قیمت بالاتری می‌فروشند و به راحتی کسب در آمد و در واقع در مدت کوتاهی درآمد زایی موفقی انجام می‌دهند.

اما تنها دلایل اقتصادی سبب ایجاد چنین گرایشاتی در میان مردم نیست، شلوغی و ازدحام و آلودگی‌های موجود در کلان شهرها، دلیل محکمی‌بر این موضوع است. بخصوص برای افراد مسن تر که پس از گذشت سال‌ها زندگی در محیط شهری و انجام یک شغل و حرفه ی تخصصی شان، وقت آن رسیده تا به خود و زندگی رنگ متفاوتی دهند، پس خرید ویلا با انگیزه استراحت و داشتن آرامش بیشتر حتی برای زمان‌های موقت نیز رایج است.

نمونه ویلا جهت فروش

مهمترین نکات هنگام خرید ویلا چیست؟ 

  • موقعیت مکانی زمین ویلا، دسترسی آن، امتیازات ملک
  • بررسی ویلا از لحاظ کیفی، کیفیت متریال به کار رفته
  • تیم و شرکت طراحی و اجرای ویلا
  • ویو و چشم انداز ساختمان و محوطه سازی ویلا

ما در شرکت مدرن ویلا به پشتوانه سال‌ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ویلا، امروزه فعالیت‌های جدید و متفاوتی را آغاز کرده ایم و قصد داریم تا برای شما با هر موقعیت و شرایط مالی بهترین‌ها و با کیفیت ترین ویلا‌ها را تهیه کنیم از این رو با فروش و پیش‌فروش ویلا و زمین و باغ، خرید و مشارکت در ساخت ویلا، بازسازی ویلا، محوطه سازی ویلا در راستای تجربیات مان خدمتی دیگر به شما عزیزان ارائه میدهیم.

خرید ویلا

انواع ویلا از لحاظ شهرکی یا مستقل بودن

ویلاها به دو صورت شهرکی و مستقل ساخته می‌شود.
ویلا‌های شهرکی به ویلا‌هایی گفته میشود که عضوی از یک مجموعه ویلا هستند.
این ویلا‌ها در عین حال که مستقل و کاملا جدا از یک دیگر می‌باشند اما در یک زمین بزرگ احداث شده و شهرک ویلایی با تعدادی از این ویلاهای مستقل تشکیل میشود.

ویلا‌های مستقل نقطه مقابل ویلا‌های شهرکی است، ویلا‌هایی کاملا جدا در زیر بنا‌های بزرگتر و با فاصله بیشتر از سایر سازه‌های اطراف.
پیشتر در بخش طراحی ویلا راجع به انواع ویلا‌ها صحبت کرده ایم.
طراحی و ساخت ویلا در ایران به شکل‌های فلت، دوبلکس و ویلا تریپلکس رایج است.
نکته مهم برای خرید ویلا آن است که قبل از تصمیم به خرید باید دقیقا بدانید از ویلا چه انتظاراتی دارید و چه کاربری از آن میخواهید.

کم جمعیت هستید یا پر جمعیت، چه امکاناتی میخواهید، موقعیت ویلا کجا باشد، چه قابلیت‌هایی داشته باشد.
چرا که اگر ویلایی که میخواهید بخرید انتظارات شما را بر آورده نکند و یا حتی بیشتر از آنچه که شما میخواهید امکانات و قابلیت‌هایی داشته باشد که شما از آنها بهره ای نبرید در هر دو صورت شما هزینه سنگینی را متضرر خواهید شد.

ظاهر ویلا اهمیت ویژه ای در قیمت آن و محبوبیت آن دارد اما باید دقت کنید نباشد و زیبایی ظاهر آن، شما را تحت تاثیر قرار ندهد.
باید از پیشینه مراحل ساخت آن اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که در ساخت آن از چه مصالحی استفاده شده. است.

خرید ویلا

ساخت مشارکتی ویلا

ساخت مشارکتی ویلا همانطور که از نامش پیداست، ساخت ویلا حاصل از توافق دو طرف یک قرار داد است.
فرض کنید شما زمین یا ملکی دارید که می‌خواهید آن را به ویلا مدرن و لوکس مورد علاقه خود تبدیل کنید اما هزینه مورد نیاز ساخت و ساز را ندارید در این صورت با یک مهندس طراح و تیم اجرایی قرارداد میبندید و این تیم متعهد میشود در زمان مقرر ویلایی مطابق انتظارات و نیاز شما بسازد و در نهایت هر دو طرف از سود حاصل از این اتفاق سهیم باشند.

خرید ویلا

مزایای ساخت مشارکتی ویلا

  • رسیدن به سودی مناسب در زمان کم
  • بازگشت زود هنگام سرمایه اولیه و سود حاصل از آن
  • ارتقای و به روز شدن بنا و افزایش استحکام سازه

شرکت مدرن ویلا علاوه برداشتن نیروهای فنی و متخصص در زمینه احیای ساختمان و بازسازی ویلا از نظر زیبایی‌شناسی و دکوراسیون و معماری ویلا هم تخصص و تجربه لازم را دارا می‌باشد.
برای بازسازی ویلا پیش از تصمیم گیری نهایی باید هزینه‌ها را برآورد کرد و برای برآورد دقیق تر باید توسط کارشناس قدمت سازه و فرسودگی سیستم‌های تهویه، لوله کشی‌ها، سرمایش، گرمایش و غیره را مورد بررسی قرار داد.

هنگام خرید ویلا دقت کنید در طراحی ویلا باید تناسب بین فضاهای خارجی و دکوراسیون در طراحی خارجی و نمای ویلا رعایت شود.
مجموعه رنگ‌های بکار برده شده در نمای ویلا می‌بایست یک تصویر به هم پیوسته نمایش دهد و در عین حال باید ترکیبی از جزئیات ویلا و مصالح و متریال متنوع درب و پنجره و دیگر اجزای تشکیل‌دهنده باشد.

ویلا سازی مدرن و لوکس نیازمند گروهی خلاق و کارآمد و با سابقه می‌باشد و لازمه یک تصمیم خوب و ثمر بخش آن است که پیش از تصمیم گیری به خوبی تحقیق کنید و نمونه کار‌های گروه طراحی و اجرا را با دقت بررسی کرد.

پس باید همیشه قبل از خرید ویلا و شروع به ساخت ویلا چند اصل مهم توجه لازم را داشته باشیم.

۱.با یک شرکت تخصصی در حوضه طراحی و اجرای ویلا کار کنید.
۲.قبل از اقدام به خرید زمین و یا حتی در صورت داشتن زمین چیزهای کلی که از ویلای خود می‌خواهید را مشاوره بگیرید.
۳.اگر سعی به ارزان شدن ویلا را دارید به روشهای اصولی این کار را انجام دهید.
۴.سعی کنید در مراحل ساخت ویلا حضور داشته باشید.
۵.ویلا سازی شما حتما از اصول مهندسی پیروی کند.

خرید ویلا اطراف تهران

اگر قصد خرید ویلا را داشته باشید تا تعطیلات آخر هفته را همراه خانواده خود به دور از هیاهوی شهری در مکانی آرام و امن سپری کنید، کدام منطقه را برای خرید یا حتی طراحی و ساخت ویلای خود انتخاب می‌کنید؟
طبیعتا هرکسی ترجیح می‌دهد که ویلایی را که طراحی یا خریداری می‌کند، در نزدیکی محل زندگی اش واقع شده باشد، تا بیشتر از مقصد لذت ببرد و زمان کمتر را در مسیر رفت و آمد سپری کند.

خرید ویلا
اگر ساکن کلان شهر‌ها باشید، برای مثال در تهران زندگی کنید، حتما به این قضیه پی برده اید که اخیرا خرید ویلا در اطراف تهران، در سالهای اخیر باب شده است. مناطق ویلایی زیادی در اطراف تهران وجود دارند که مقصد سفر‌های کوتاه یک یا دو روزه تهرانیان می‌باشند.
در همسایگی شرقی استان تهران، دماوند و شهرهای آن از جمله گیلاوند، جابان، رودهن، کیلان، آبسرد، لواسانات و شمیرانات یا در سمت غرب استان تهران، که خرید ویلا در کردان، کرج، تهراندشت، سهیلیه و… بسیاری از مناطق ویلایی معروف که در سال‌های اخیر پر طرفدار بوده اند.
همچنین قیمت زمین در این اطراف تهران بخصوص بخش‌های غربی نام برده شده، بسیار مناسب تر نسبت به شرق می‌باشند و بهترین گزینه برای خرید ویلا و سرمایه گذاری می‌باشند.
اگر قصد خرید و فروش ویلا را دارید، برای مشاوره رایگان با کارشناسان مدرن ویلا، همین حالا تماس بگیرید.