طراحی شهرک ویلایی که یکی از اتفاقات نوین در عرصه ساخت و ساز ویلا است بنا به دلایلی که اشاره می‌کنیم در مناطق مختلف کشور به ویژه شمال کشور وارد شده است. با توجه به این که در کلان شهرها به دلیل موجود نبودن فضای کافی برای ساختن ویلا مردم به اجبار به سمت آپارتمانها روی آوردن، و نبودن فضا یکی از دلایلی بود که باعث شد تا شهرک‌های ویلایی بوجود آمدن و مردم با با استقبال زیادی به سمت این شهرک‌های ویلایی روی آوردن و ویلا‌های داخل شهرک یک شباهت بزرگ با آپارتمان‌ها دارند و آن این است که باید مانند زندگی در آپارتمانها که ملزم به رعایت مواردی هستند در شهرکها هم رعایت کنند.

طراحی شهرک ویلایی

ویلا‌های شهرکی دارای قوانین متفاوتی نسبت به ویلا‌های معمولی است. و کسانی که در شهرک‌های ویلایی زندگی می‌کنند باید قوانین موجود در این شهرکها را رعایت کنند و به حقوق ساکنان دیگر این شهرکها احترام بگذارند. توضیحات بالا تنها خلاصه ای از خصوصیات شهرک‌های ویلایی است و در ادامه به تکمیل توضیحات می‌پردازیم.

اگر بخواهیم ویلا را تعریف کنیم به این تعریف می‌رسیم که ویلا به حانه‌هایی گفته می‌شوند که از چهار طرف ساختمان باز هستند و هیچگونه ارتباطی با ساختمان‌های کناری ندارند. و  این تعریف در ویلا‌های داخل شهرک متفاوت است این گونه که ویلا‌های داخل شهرک همگی دارای قوانین یکسان بوده و اجبارا باید این قوانین را رعایت کنند . اینگونه که مشخص است و متوجه شده اید با این که این ویلاها ارتباطی با هم ندارند ولی همه ساکنین باید قوانین را رعایت کنند. تقریبا ویلا‌های داخل شهرک همگی توسط یک شرکت یا بعضی از موسسات ساخته می‌شوند و به مشتریان واگذار می‌شوند.

طراحی شهرک ویلایی

بعضا افراد با دیدن شرایط ویلا‌های شهرکی از این قوانین ایراد می‌گیرند و احساس نا رضایتی می‌کنند. ولی باید این را بگوییم که شهرکها مزایایی هم دارند که می‌توانند شما را راضی کند تا به سراغ شهرک‌های ویلایی بروید این مزایا عبارت است:

قیمت طراحی شهرک‌های ویلایی

شرکتهایی که شهرک‌های ویلایی را می‌سازند برای کمتر شدن هزینه‌ها حتی از کوچکترین فضاها هم استفاده می‌کنند و تقریبا تمامی‌ویلاها را با طراحی یکسان انجام می‌دهند و برای تهیه مصالح مورد نیاز به دلیل حجم بالا و تعداد بالای ویلاها هزینه بسیار کم تر می‌شود. و همین باعث شده تا هزینه تمام شده برای ویلای شما خیلی کمتر شود.

آب برق و گاز شهرک ویلایی

وجود این منابع در ویلا بسیار ضروری است و تامین کردنشان در ویلا بسیار سخت است و دردسر زیادی به همراه دارد از جمله مجوز‌های مربوطه ولی تمامی‌این موارد در شهرک‌های ویلایی مربوط به شرکت‌های سازنده است و دیگر نیازی به نگرانی نیست.

امنیت شهرک ویلایی

ویلا‌های داخل شهرک دارای امنیت بالایی هستند واین امنیت از ویلا‌های معمولی بیشتر است. معمولا در ساخت این شهرکها از سیستم نگهبانی و حراست استفاده می‌کنند تا از ورود افراد ناشناس به داخل شهرک جلوگیری کنند. تا شما حتی با حضور نداشتن در ویلا هیچ نگرانی نداشته باشید.

و در پایان شرکت مدرن ویلا آماده همکاری با شما کارفرمای محترم جهت طراحی شهرک ویلایی و اجرای آن, از ابتدا تا انتهای پروژه می‌باشد.

طراحی شهرک ویلایی