شهرک های ویلایی که یکی از اتفاقات جدبد در عرصه ساخت و ساز ویلا است بنا به دلایلی که اشاره میکنیم در مناطق مختلف کشور به ویژه شمال کشور وارد شده است. با توجه به این که در کلان شهر ها به دلیل موجود نبودن فضای کافی برای ساختن ویلا مردم به اجبار به سمت آپارتمان ها روی آوردن، و نبودن فضا یکی از دلایلی بود که باعث شد تا شهرک های ویلایی بوجود آمدن و مردم با با استقبال زیادی به سمت این شهرک های ویلایی روی آوردن و ویلا های داخل شهرک یک شباهت بزرگ با آپارتمان ها دارند و آن این است که باید مانند زندگی در آپارتمان ها که ملزم به رعایت مواردی هستند در شهرک ها هم رعایت کنند.

طراحی ویلای جابان

ویلا های شهرکی دارای قوانین متفاتی نسبت به ویلا های معمولی است. و کسانی که در شهرک های ویلایی زندگی میکنند باید قوانین موجود در این شهرک ها را رعایت کنند و به حقوق ساکنان دیگر این شهرک ها احترام بگذارند. توضیحات بالا تنها خلاصه ای از خصوصیات شهرک های ویلایی است و در ادامه به تکمیل توضیحات می پردازیم.

اگر بخواهیم ویلا را تعریف کنیم به این تعریف می رسیم که ویلا به حانه هایی گفته میشوند که از چهار طرف ساختمان باز هستند و هیچگونه ارتباطی با ساختمان های کناری ندارند. و  این تعریف در ویلا های داخل شهرک متفاوت است این گونه که ویلا های داخل شهرک همگی دارای قوانین یکسان بوده و اجبارا باید این قوانین را رعایت کنند . اینگونه که مشخص است و متوجه شده اید با این که این ویلا ها ارتباطی با هم ندارند ولی همه ساکنین باید قوانین را رعایت کنند.تقریبا ویلا های داخل شهرک همه گی توسط یک شرکت یا بعضی از موسسات ساخته میشوند و به مشتریان واگذار میشوند.

طراحی ویلای مدرن

بعضا افراد با دیدن شرایط ویلا های شهرکی از این قوانین ایراد میگیرند و احساس نا رضایتی میکنند. ولی باید این را بگوییم که شهرک ها مزایایی هم دارند که میتوانند شما را راضی کند تا به سراغ شهرک های ویلایی بروید این مزایا عبارت اند از:

قیمت طراحی شهرک های ویلایی:

شرکت هایی که شهرک های ویلایی را میسازند برای کمتر شدن هزینه ها حتی از کوچکترین فضا ها هم استفاده میکنند و تقریبا تمامی ویلا ها را با طراحی یکسان انجام میدهند و برای تهیه مصالح مورد نیاز به دلیل حجم بالا و تعداد بالای ویلا ها هزینه بسیار کم تر میشود. و همین باعث شده تا هزینه تمام شده برای وبلا ها خیلی کم تر شود.

آب برق و گاز شهرک ویلایی:

وجود این منابع در ویلا بسیار ضروری است و تامین کردنشان در ویلا بسیار سخت است و دردسر زیادی به همراه دارد از جمله مجوز های مربوطه ولی تمامی این موارد در شهرک های ویلایی مربوط به شرکت های سازنده است و دیگر نیازی به نگرانی نیست.

امنیت شهرک ویلایی:

ویلا های داخل شهرک دارای امنیت بالایی هستند واین امنیت از ویلا های معمولی بیشتر است. معمولا در ساخت این شهرک ها از سیستم نگهبانی و حراست استفاده میکنند تا از ورود افراد ناشناس به داخل شهرک جلوگیری کنند. تا شما حتی با حضور نداشتن در ویلا هیچ نگرانی نداشته باشید.

و در پیان شرکت مدرن ویلا آماده همکاری با شما کارفرمای محترم جهت طراحی شهرک ویلایی و اجرای آن, از ابتدا تا انتهای پروژه می باشد.