توضیحات

ویلای میگون تهران-آقایان گلشیری و حسینی

مشاور: شرکت مدرن ویلا
محل اجرا:میگون-قلعه باغ
کارفرما: جناب آقایان گلشیری و حسینی
تیم طراحی:زهرا دهقانی – میلاد احمدپور
مساحت زمین: 276 متر مربع
مساحت بنا: 260 متر مربع
سال طراحی و اجرا: 1396


میگون در 25 کیلومتری شمال شرقی شهر تهران، دارای باغ های میوه بسیار و هوای آن در بهار و تابستان معتدل است.عموما شهر کوهپایه ای و سردسیر است؛ لذا دراطراف آن سه پیست اسکی قرار دارد.
پروژه ی ویلای میگون توسط تیم تخصصی مدرن ویلا در سال 1397 طراحی شده است.محوطه بنا، قطعه زمینی به مساحت 276 متر مربع واقع در محله قلعه باغ میگون است.سایت این ویلا در محیط زیبای کوهستانی قرار دارد که چشم اندازهای زیبایی را روبروی دید بیننده قرار می دهد.
استراتژی و ایده اصلی طراحی در این پروژه ادغام طبیعت با زندگی انسان و داشتن دید بی انتها به منظره کوهستانی است که برای این منظور پنجره هایی از کف تا سقف با دید پانوراما و تراس های متعدد و روف گاردن در نظر گرفته شده است که فضای داخل را با چشم انداز طبیعی لبریز می کند.

طراحی ویلا تهران-میگون
کارفرما طراحی ویلایی مدرن با هزینه معقول و داشتن بیشترین دید به منظره طبیعی را در نظر داشت.طرحی در سه طبقه شامل پارکینگ، استخر، Gym ،حیاط خلوت (طبقه اول) ، پذیرایی و آشپزخانه (طبقه دوم) دو اتاق خواب مستر با تراس های جداگانه و یک تراس عمومی (طبقه سوم) شکل گرفت که یک دستگاه پله و آسانسور شیشه ای ارتباط بین این طبقات را میسر می سازد.طبقه پذیرایی و طبقه اتاق خواب ها به صورت دوبلکس طراحی شده است.
وجه تمایز این ویلا با ویلاهای دیگر می تواند یکپارچگی نما، تراس های متعدد با سقف بلند و روف گاردن 360 درجه آن باشد که گویی طبیعت را بغل کرده است و فضای بسیار مناسبی برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت است.
دفتر معماری مدرن ویلا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در امر طراحی و اجرا آمادگی لازم برای طراحی و اجرای ویلاهای لوکس در سراسر ایران را دارد.ویلای رویایی خود را با ما بسازید.

طراحی ویلا تهران-میگونطراحی ویلا تهران-میگون