توضیحات

4.8/5 - (16 امتیاز)

تهراندشت، طراحی ویلای جناب آقای هدایت

محل اجرا : تهراندشت کرج-استان البرز
کارفرما : جناب آقایان هدایت
آرشیتکت : گروه تخصصی مدرن ویلا
مساحت زمین : 1000 مترمربع
مساحت بنا :  300 متر مربع
سال طراحی و اجرا: 1399

طراحی و اجرای ویلا در تهراندشت شهرک جهان ویلا
منطقه تهراندشت به لحاظ جغرافیایی و توپوگرافی شرایط بسیار ویژه ای دارد. این منطقه در پایین دست رشته کوه البرز واقع شده است. قرار گیری این منطقه در پایین کوه البرز، سبب شده است تا آب زیرزمینی بسیار زیادی در این منطقه وجود داشته باشد. از سوی دیگر، تهراندشت مانند یک دره است. نقاط پایین دره که شامل مناطقی نظیر سرخاب می‌شود، دارای شرایط بسیار ویژه ای هستند. این مناطق دسترسی بسیار خوبی به آب زیرزمینی دارند. یعنی با حفر تنها چند متر چاه، به منبع بی انتهای آب دست خواهیم یافت. این عدد در مناطق متفاوت، مختلف است اما در منطقه سرخاب که در پایین ترین نقطه تهراندشت به لحاظ عمق قرار دارد، کمتر از ۹ متر است. به دلایل فوق طراحی و ساخت ویلا در تهراندشت امروزه از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

طراحی و اجرای ویلا در تهراندشت شهرک جهان ویلا

این موضوع یعنی فراوانی آب، سبب شده است تا این منطقه از دیرباز، سرسبز و پر از باغ‌های میوه باشد. باغستان‌های تهراندشت و بویژه سرخاب و میوه‌های بی نظیر آن، از دیرباز مورد توجه خاص و عام بوده است. به این دلایل به سرخاب، لقب نگین ساوجبلاغ داده شده است. خوب است بدانید که تهراندشت و همینطور کردان در منطقه ساوجبلاغ کرج واقع شده اند.

ویلای جناب آقای هدایت در شهرک جهان ویلا واقع شده است که توسط تیم تخصصی طراحی و اجرای ویلا شرکت مدرن ویلا طراحی و در حال اجرا می‌باشد.
طراحی ویلا در تهراندشت و همچنین ساخت ویلا در تهراندشت تخصص مدرن ویلا می‌باشد.