Rate this post

در این متن می‌خواهیم به خصوصیات و سبک‌های مربوط به طراحی ویلای مدرن جهان بپردازیم. در این جا به معرفی نمونه ای از یک سبک ویلا، در بخش شمال غربی کوردوبا پرداخته ایم. در این ویلای مدرن ، نگاهی منحصر بفرد راجب به طبیعت حفاظت شده سان مارتین و هم چنین و موقعیت جغرافیایی دره‌ها پرداخته شده است.

معرفی نمونه ای از طراحی ویلای مدرن کوردوبا

سبک معماری ویلای مدرن

در این سبک از طراحی ویلای مدرن ، توجه زیادی به حذف المان‌های اضافی و به اصلاح نقاط غیر قابل اعتماد می‌شود، زمانی که این بخش به صورت کاملا مهندسی شده صورت می‌پذیرد از روبه رو ، چشم انداز ویلا را بسیار مدرن و قابل توصیف نمایش می‌دهد. همان طور که در شکل زیر این بخش را ملاحظه می‌کنید و نمونه ای کامل از یک ویلای مدرن در جهان به حساب می‌آید.

معرفی نمونه ای از طراحی ویلای مدرن کوردوبا

معرفی نمونه ای از طراحی ویلای مدرن کوردوبا

این ویلا، دارای پایه بتن است و در آن پروفیل‌های فولادی به کار گرفته شده که هم پشتیبان محیط زیست است و هم برای نگه داشتن حجم‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما برای این که بتوان محیط سرد فولاد به کار برده شده در داخل ویلا را از بین برد ، از مبلمان چوبی به علاوه روکش‌های چوبی استفاده شده که گرمای وصف ناپذیری به محیط اضافه می‌کند.

معرفی نمونه ای از طراحی ویلای مدرن کوردوبا

ایجاد حداکثر فضای باز و محوطه سازی ویلایی ، نقش زیادی در ویلاهای مدرن جهان دارد ، به صورتی که در خانه گونزالو ، تعداد زیادی از درختان روبه روی استخر و در پایین سایت ویلا ، قرار گرفته شده و به زیباتر شدن هر چه بهتر محیط کمک شایانی می‌کند. امروزه طراحی مناسب محوطه سازی، نقش زیادی در ساخت ویلای مدرن دارد و به همین دلیل در این بخش ، معماران باید توجه زیادی داشته باشند و سبک و سلایق خود را برای پیاده سازی این طرح به کار گیرند.